The blog is back - 2022 update⛸

De blog is terug - update 2022⛸

Wat is er Chique Squad! 2022 was al zo'n spannend jaar voor Chique Sport, er is zoveel gebeurd! 

Terugkomend op evenementen, ons 5e verjaardag, ons ambassadeursteam laten groeien en zoveel meer! Laten we eens kijken naar het jaar tot nu toe...

We begonnen januari in stijl met een nieuwe fotoshoot! Het was een super drukke, leuke twee dagen met onze ploeg. 

Om achter de schermen te komen voor onze fotoshoots, check zeker onze BTS hoogtepunt op Instagram 

In februari gingen we naar de Europese Kampioenschappen in Tallinn, Estland. Het was onwerkelijk om alle schaatsers weer op het ijs te zien, vooral onze merkambassadeurs! Het was zo leuk om bij te praten met de coaches, skaters en klanten.

Het was een genoegen om ambassadeur Loena Hendrickx een zilveren medaille te zien winnen in het korte programma, iedereen presteerde zo goed. Het was leuk om ook nieuwe gezichten te zien op de stand van Chique Sport!

Het gaat ons allemaal om vrouwelijke empowerment hier, vooral van felle vrouwelijke kunstschaatsers! De afgelopen twee jaar hebben we een hele week gewijd aan het versterken van onze gemeenschap in de aanloop naar Internationale Vrouwendag. We organiseerden een hele week overnames, onmisbare weggeefacties en meer! Onze volgers kregen zelfs voor het eerst de kans om het volledig vrouwelijke team achter Chique Sport te ontmoeten. 

Het thema van dit jaar was #BreakTheBias, het verspreiden van bewustzijn om een meer gendergelijke wereld te creëren. Een wereld vrij van vooroordelen, stereotypen en discriminatie! Doe mee in maart 2023 voor nog een week ten behoeve van IWD!

CHIQUE SPORT IS 5🥳 In maart vierden we onze 5e verjaardag, de tijd is gevlogen! Het lijkt niet lang geleden dat we zijn gelanceerd op Worlds in Helsinki, het is tot nu toe zo'n reis geweest en we kunnen niet wachten om te zien wat de toekomst in petto heeft! 

" Ik ben erg opgewonden dat we de 5e verjaardag van Chique sports vieren, ik kan niet geloven dat het 5 jaar geleden is dat we zijn gelanceerd. Er is zoveel gebeurd in de afgelopen 5 jaar en ik ben zo trots op hoeveel het bedrijf is gegroeid. We hebben ons team uitgebreid, zoveel nieuwe producten gemaakt, 30.000 artikelen verkocht en een pandemie overleefd! Ik heb zoveel plannen voor de komende 5 jaar en kan niet wachten om ze allemaal met jullie te delen. Enorm bedankt aan al onze klanten voor uw loyaliteit en liefde voor het merk! ❤️ " - Jenna McCorkell

Heb je onze gezien? Hoodie in beperkte oplage nog? Deze exclusieve trui, gelanceerd ter gelegenheid van onze 5-jarige verjaardag, is nu beschikbaar op onze website, hoewel er nog maar een paar in elke maat over zijn! Als je er een wilt bemachtigen wees er dan snel bij, het wordt niet aangevuld

Bedankt aan al onze geweldige klanten, volgers en ambassadeurs voor het altijd tonen van hun steun 🖤

In maart gingen we naar de Wereldkampioenschappen kunstschaatsen in Montpellier, Frankrijk. Alles wat we kunnen zeggen is ... WOW! Wat een ongelooflijk aantal skaters hebben we mogen zien. Zoals altijd een enorm goed gedaan voor onze merkambassadeurs, van wie er 3 in de top 11 eindigden!

2e: Loena Hendrickx 

6e: Anastasia Gubanova

10e: Nicole Schott 

Het was een super drukke week op de stand van Chique Sport, zo leuk om onze klanten van aangezicht tot aangezicht te zien, zowel nieuw als oud! We sloten de week af met een exclusieve signeersessie van Vice World Champion Loena Hendrickx, congratulations 👏

 De Chique Squad groeit voor altijd, dit jaar hebben we tot nu toe het genoegen gehad van verwelkomen twee nieuwe merkambassadeurs!

In maart verwelkomden we Georgische damesschaatsster Anastasia Gubanova! Anastasia werd 1e in de Golden Spin van Zagreb en 6e op Worlds 2022. 

Tijdens Worlds verwelkomden we Poolse damesschaatsster Ekaterina Kurakova! Katerina werd 1e in de Toren Cup en 12e op Worlds 2022. 

We zijn verheugd om aan te kondigen dat we een openbare ambassadeur zoeken, lancering heel snel! Zorg ervoor dat u uw Instagram notificaties om er als eerste over te horen 📲

We hopen dat je genoten hebt van onze nieuwste blog, kom snel terug voor een nieuwe update! In de tussentijd kun je je kunstschaatsgarderobe opwaarderen met 15% KORTING met code BLOG15 slechts voor een beperkte tijd!

👉 WINKEL HIER 👈

PS kijk uit voor onze volgende collectie die in juni 2022 verschijnt...